x
sadsad x
asdasd

Salam

Filtreler
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kahvaltı sofralarını zenginleştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği salam çeşitleri, dana etinden hazırlanıyor. Kendi besi çiftliğini kuran Başyazıcı’nın ürettiği salam seçenekleri, hayvanların gövde etlerinin kıyılması ardından gerekli katkı maddeleri ve baharatlar eklenerek harcı hazırlanıyor. Daha sonra bağırsaklara doldurularak sırasıyla dumanlama ve haşlama işlemleri yapılarak ürün hazır hale getiriliyor. Ürün insan sağlığı için uygun hijyen koşulları altında kaliteli malzeme ile üretilerek farklı miktarlarda ambalajlanarak özenle satışa sunuluyor. Piknik sandviçleriniz ve özenle hazırladığınız çay sofralarınız için tüm salam çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Hem Lezzetli Hem de Kaliteli Salam Çeşitleri

Ana ya da ara öğününüzde rahatlıkla tüketebileceğiniz salamı; kahvaltıda pişirmeden, salatalarda, böreklerde ve pizzalarda ise malzeme olarak tüketebilirsiniz. Dana etinden hazırlanan bu ürünün içinde çeşidine göre farklı ek malzeme bulunur. Başyazıcı tarafından özenle üretilen salamın farklı damaklara hitap eden birçok çeşidi bulunuyor. Fıstıklı, Macar, İspanyol ve Tombul olmak üzere dört farklı ürün çeşidine site üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Fıstıklı Salam: Büyük bir titizlikle üretilen salam hamuruna, Antep fıstığı eklenerek farklılaştırılır. Hazırlanan bu harç doğal kılıflara doldurularak buharlama, haşlama ve kurutma işleminden geçirilerek beklenen katı haline getirilir. Besin değeri oldukça yüksek olan Antep fıstığı ile harmanlanan bu salam çeşidi protein açısından oldukça zengin bir gıda seçeneğidir. Kahvaltı sofralarında fıstıklı salamı peynirle ve söğüşle birlikte tüketilebileceği gibi lezzetli sandviçlerinde içinde de kullanılabilir. Ürünü ister pişirerek ister çiğ tüketebilirsiniz.

Macar Salamı: Diğer salam seçeneklerine göre lezzeti daha yoğundur. Ürünün içine hayvanın kuyruk yağı ilave edilir. Genellikle sade haliyle satışa sunulur. Ürünü daha kalın dilimleyerek ızgarada ya da tavada pişirip ara sıcak olarak servisini yapabilirsiniz.

İspanyol Salamı: Bu üründe hazırlanan salam harcı aynıdır farklı olan kılıflamada kullanılan bağırsak çeşididir. Ürünü diğer salam çeşitleri gibi pişirerek ya da çiğ servis edebilirsiniz.

Tombul Salam: Klasik salam harcı ile hazırlanan bu ürünü kendiniz istediğiniz incelikte doğrayabilirsiniz. Yuvarlak dilim dışında küp küp doğrayarak ürünü malzeme olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Başyazıcı Salam Bütçeniz için En Uygun Fiyatlarla Sofranıza Geliyor

Hızlı ve pratik kullanıma uygun olan şarküteri ürünlerinden salamı sofralarınızı ya da tariflerinizi zenginleştirmek için kullanabilirsiniz. Salamın fiyatları ürünün çeşidine ve gramajına göre farklılık gösteriyor. İhtiyaç duyduğunuz salam çeşidini ve miktarını belirleyerek hızlıca ürünü sepete ekleyin ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayın. Ürünün üzerinde belirtilen gerekli koşulları sağlayarak son tüketim tarihine dek buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Güzel bir sabah ve şık bir akşam sofrası için siz de bu ürünü Başyazıcı güvencesiyle hemen satın alın. 

E-TİCARET

IGTOD Şahintepe mah Lalezar sokak B2 Blok No: 1 ve 2 Kayaşehir-Başakşehir / İSTANBUL
T. +90 212 890 38 38
M. eticaret@basyazici.com.tr

FABRİKA

Karpuzatan Mevkii No:9-12 Kocasinan KAYSERİ / TÜRKİYE
F. +90 352 351 05 00
T. 444 89 38
M. info@basyazici.com.tr
Visa 256bit mastercard chippin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.