Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

SUCUK

Başyazıcı Efsane Artisan Glutensiz Parmak Sucuk
288,25 TL
245,01 TL
Başyazıcı Efsane Artisan Goden Kaşarlı Sucuk
299,00 TL
269,10 TL
Başyazıcı Osmanlı Varyanta Sucuk
287,00 TL
272,65 TL
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Şarküteri Ürünlerinin En Lezzetlisi: Sucuk

Sucuk, Orta Asya’dan günümüze kadar gelen lezzetli bir et çeşididir. Türk mutfağının dikkat çeken birçok tarifinin ana unsurudur. Sucuk yapımında kendi besi çiftliğinin etlerini kullanan Başyazıcı, ürettiği sucuk seçenekleriyle her damak zevkine hitap ediyor. İnsan sağlığı için uygun hijyen koşulları altında büyük bir titizlikle üretilen ürün, büyük baş hayvan etinin özel harmanlanıp bağırsaklara doldurulmasıyla hazır hale getiriliyor. Kokusu, tadı ve özellikle yedikten sonra devam eden keyfi ile günün her saati kendinize ve sevdiklerinize ziyafet verebilirsiniz. Kategoriye girerek goden fıstıklı ve kaşarlı, parmak, kangal, Osmanlı varyanta, dilim ve baton sucuk çeşitlerini satın almak için inceleyebilirsiniz.

Başyazıcı Sucuk

İnsanların en çok sevdiği yiyecekler arasında sucuk oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Kahvaltı başta olmak üzere birçok öğünde sucuk tüketme imkanı vardır.

Lezzetli ve Güvenilir Sucuk Çeşitleri

Başyazıcı sucuk çeşitleri arasında birçok ilgi çeken seçeneği görmek mümkündür. Parmak, dilimli, baton, kangal ve daha birçok sucuk çeşidi bulunmaktadır. Bu sucuklar lezzetli olmalarının yanında son derecede güvenilirdir. Çünkü üretim aşaması sağlık şartlarına uygun olarak ilerlemektedir.

Kayseri sucuk markası denildiği zaman akla ilk olarak Başyazıcı gelmektedir. Türkiye'nin her yerine ulaşan bu muhteşem lezzetleri yiyen kişiler oldukça şanslıdırlar. Ayrıca sucuk çeşitleri kilogram olarak oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ürünleri 1 kg, 500 gram veya farklı gramajlarda alma şansı vardır.

 

Kalitesi ve Lezzetiyle Sucuk Çeşitleri

Sucuk denilince akla kahvaltı sofraları, piknikte yapılan mangal, yolculukta yenilen sucuklu tostlar ve kışın dağda yenilen ekmek arası sucuklar gelir. Genci, yaşlısı ve çocuğu her nesil sucuklu tarifleri sever. Herkesin beğendiği bir sucuk çeşidi vardır. Evin küçük oğlu parmak sucuk severken annesi kangalı tercih edebilir. Maç günleri eve toplanan beylerin tercihi ise fıstıklı ve kaşarlı sucuk olabilir. Kategorimizde tüm sucuk çeşitlerimiz özenle sunulmaktadır. 

Başyazıcı sucukları arasında yer alan Osmanlı varyanta sucuk, baharat çeşnileriyle zenginleştirilmiş özel bir çeşittir. Önemli günlerinizde hazırladığınız ve en sevdiğiniz kişileri ağırladığınız sofralarınızı lezzetiyle hem de görüntüsüyle zenginleştirmek için bu ürün çeşidini tercih edebilirsiniz.

Mangal günleri için ise fermente parmak sucukları tercih edebilirsiniz. Sindirim sistemi için oldukça faydalı olan fermente işlemi uygulanarak üretilen bu ürünü tükettikten sonra da keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

Günlerden sucuk emek ise baton sucuk seçeneği tam size göre… Sucuğunuzun kılıfını soyduktan sonra bir bıçak yardımıyla üzerine orta derinlikte kesikler atarak ızgarada pişirin. Daha sonra sosisli için kullanılan ince uzun ekmeklerin içine yerleştirip istediğiniz ek malzemeyle birlikte sandviç hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz.

Sucuk Fiyatları

Sucuk yapımı için özel olarak eğitim alan sucuk ustaları tarafından hazırlanan ürünler oldukça zamana dayanıklıdır. Fiyatları ise ürünün içeriğine ve gramajına göre farklılık gösterir. 100, 200, 250, 300 ve 500 gram gibi seçenekleri bulunan ürünleri, ihtiyacınıza göre sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun saklama koşulları altında paketin üzerinde yazan son kullanma tarihine dek ürünü sağlıkla tüketebilirsiniz. Başyazıcı güvencesiyle siz de istediğiniz sucuk çeşidini hızlıca satın alın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.