Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Pastırma

Başyazıcı Bonfile Kuşgömü Pastırma
243,00 TL
206,55 TL
Başyazıcı Sırt Pastırma
189,90 TL
161,42 TL
Başyazıcı Antrikot Pastırma
182,00 TL
163,80 TL
Başyazıcı Yağsız Seçme (Eğrice) Pastırma
156,00 TL
132,60 TL
Başyazıcı Efsane Artisan Bonfile Kuşgömü Pastırma
256,50 TL
218,02 TL
Başyazıcı Çemensiz Sırt Pastırma
204,40 TL
173,74 TL
Başyazıcı Efsane Artisan Pastırma Antrikot Coğrafi İşaretli
184,90 TL
157,17 TL
Başyazıcı Efsane Artisan Pastırma Sırt Coğrafi İşaretli
184,00 TL
156,40 TL
Başyazıcı Şekerpare Pastırma
126,00 TL
107,10 TL
Başyazıcı Kapak Sıra Pastırma
135,10 TL
114,83 TL
Başyazıcı Karaparça Pastırma
131,60 TL
130,28 TL
Başyazıcı Dilme Pastırma
126,00 TL
107,10 TL
Başyazıcı Mehle Pastırma
126,00 TL
107,10 TL
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Başyazıcı Pastırma

 

Sağlıklı hayvan etleri kullanılarak yapılan pastırma, en uygun koşullarda tüketiciler ile buluşturulmaktadır. Türk sofralarının vazgeçilmez şarküteri ürünlerinden biri olan başyazıcı pastırma tek başına gurme deneyimi sunmaktadır. Doğal ve organik olduğundan, çiğ olarak da tüketilebilmektedir. Yağlanmamış hayvan etinden yapılan pastırma, özel baharatlar ile harmanlanmakta olup daha sonra kurutulmaktadır.

Sıcak ve kalabalık sofraları tamamlayan kayseri pastırması Türk mutfağının inci taneleri arasında gösterilmektedir. Herkesin severek yediği pastırma, her daim kalitesi ile güven vermektedir. Her kültürde ve yörede kendine yer bulan pastırma, uygun koşullarda hazırlanmaktadır. Katkısız ve doğal olduğundan, sağlıktan ödün vermeden tüketilmektedir. Tüketiciler en lezzetli pastırma tariflerini sofralarında ve yemeklerinde kullanmaktadır. Çok yönlü bir şarküteri ürünü olduğundan, yemeklerde de tercih edilmektedir.

 

Türk Mutfağının Geleneksel Lezzeti: Pastırma
Pastırma; besin değeri oldukça yüksek, değerli bir et çeşididir. Türk kültüründe etin ve etli tariflerin yeri oldukça geniştir. Bu et zenginliği içinde ise seyahatnamelere konu olan pastırma gibi özel alternatifler de bulunur. Başyazıcı Et Entegre Tesisi’nde ürettiği pastırma çeşitleri doğal yollarla kurutularak tamamı dana eti kullanılarak hazırlanır. Farklı porsiyonlarda paketlenerek tüketicisinin mutfağına kadar ulaştırılır. Siz de bu enfes ürünle dumanı üstünde sabah kahvaltısına sahanda pastırmalı yumurta ve akşam yemekleri için ise pastırmalı kuru fasulye yemeği yapmak düşer. Sandviçlerinizi de zenginleştirmek için pastırmayı çiğ ya da pişmiş olarak kullanabilirsiniz. Kategoride yağsız, antrikot, sırt, bonfile (kuşgömü), çemensiz, tütünlük ve seçme pastırma seçeneklerini inceleyebilirsiniz

Her Girdiği Tarifte Fark Yaratan Pastırma Çeşitleri
Et çeşitleri içinde en kıymet verilenlerden biri de pastırmadır. Her damağa ve her tarife hitap etmek için oldukça farklı çeşidi hazırlanır. Ürünü bu işin eğitimini almış özel pastırma ustaları hazırlar. Ürün özenle işlenir ve doğal yollarla hazırlanarak tüketiciye sunulur. Pastırmanın en bilinen özelliği dışını saran kahve turuncu çemenidir. Bu uygulama ürünü hem lezzetlendirmek hem de korumak için kullanılır. Çemensiz üretilen pastırma çeşitleri de vardır. Ya da çemeni olan pastırmayı yemeden önce ayıklayarak tüketebilirsiniz. İçinde küçükbaş hayvan eti bulunmayan dananın bel kısmında bulunan etinden hazırlanan Tütünlük Pastırma ise orta yağlı sinirsiz pastırma çeşididir. Bonfile pastırma ise hayvanın en az hareket eden bölgesi olan kuş kısmından hazırlanır. Bir diğer adı ise kuşgömü pastırma olarak bilinir. Antrikot pastırma büyükbaş hayvan etinin en sinirden arındırılmış yerinden üretilir ve bu sebeple ağızda lokum gibi dağılan yumuşak bir yapıya sahiptir. Hayvanın sırt bölgesinden çıkan etin doğal yöntemlerle işlenerek hazırlanmasıyla elde edilen bu özel ürünün adı ise sırt pastırmadır.


Başyazıcı Pastırma Çeşitleri Kapınızda!
Çok eski tarihlerden beri hayatımızda olan bu ürünün çeşitlerini farklı gramajlarda satın almanız mümkün. İstediğiniz pastırma çeşidini seçtikten sonra 250, 500 ya da 1000 gram seçenekleriyle sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürününüz elde satırlarla ince dilimler haline getirilerek ısıdan etkilenmeyen özel paketlerle gönderilir. Ürünü size tavsiye edilen uygun saklama koşulları altında saklamanızı tavsiye ederiz. Menünüz için en uygun pastırma seçeneğini siz de hemen sipariş verin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.