Başyazıcı Salam Fıstıklı

E1234675
0 Yorumlar
0.0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Daha Fazla Salam
158,70 TL
Seçiniz :

Başyazıcı Salam Fıstıklı

Bütün Ağırlığı : 900 gr

SALAM İÇERİK BİLGİSİ

Dana eti, dana yağı, su, süt proteini ,patates nişastası, tuz, kişniş, zencefil, dekstroz , kimyon, kıvam arttırıcı (E465), stabilizör (E452), antioksidan (E300) ve koruyucu (E250) ilavesi ile hazırlanmıştır.

E 465 Etil metil selüloz
E 452 Polifosfatlar

E 300 Askorbik asit

E 250 Sodyum nitrit

Enfes tadı ile Başyazıcı Fıstıklı Salam, herkesin sofralarına zenginlik katmaktadır. Salam ve fıstığın buluşması bu harika ürünü ortaya çıkarmıştır.
 
Fıstıklı salam sahip olduğu yapıdan dolayı her yaştan insana hitap etmektedir. Bundan dolayı çok geniş kitleler bu üründen keyifle satın almaktadırlar. Dana salam içerisinde % 100 dana eti, fıstık ve çeşitli baharatlar yer almaktadır.


Fıstıklı salam isteyen kişiler ürünümüzden güven içerisinde satın alabilirler. Çünkü ürünler sağlık standartlarına uygun tesislerde teknoloji ile iç içe üretilmektedir. Ayrıca dana salam lezzetli ve doyurucu yapısıyla dikkat çekmektedir. 
 
Başyazıcı Fıstıklı Salam, her sofraya yakışan ve uzun süre dayanıklı olan bir üründür. Çiğ veya pişmiş olarak bu lezzetli ürünü zevkle tüketme şansınız olduğunu bilmelisiniz.

Sofralarda sevilen bir lezzet olan macar salamı en iyi kalitede firmamız üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca dilimlenmiş olması da bu ürünün tercih edilmesi için önemli bir unsurdur. 
 

Kayseri salam konusunda seri üretime sahip olan bir şehirdir. Firmamız bu şehirde yer alan tesisleri ile kendi üretimini yapmaktadır. Dilimlenmiş olan macar salamda en uygun koşullar altında tüketiciye sunulmak üzere üretilmektedir. Ürünün kalitesi kadar uygun fiyatlı olması da insanları memnun etmektedir.
 
Dana etinden üretilmiş olan bu salamı çiğ veya pişmiş olarak tüketme şansınız vardır. Ayrıca kahvaltıda, sandviçte, pizzada ve daha birçok yerde dilimlenmiş macar salamı kullanabilirsiniz.

Başyazıcı Fıstıklı Salam

Mükemmel bir lezzet arayan kişiler en çok fıstıklı salama yönelmektedirler. Fıstığın ve salamın bir arada olması son derece dikkat çekicidir. Ayrıca bu salam çeşidi her yaştan kişinin ilgi duyduğu bir ürün olmayı başarmaktadır.
 
Başyazıcı fıstıklı salam 900 gram olan ambalajı ile tüketiciye sunulmaktadır. Baton olan yapısı ile dilimlenmesi son derece kolaydır. Kayseri salam almak isteyen kişiler bu fıstıklı olan çeşidi mutlaka denemelidirler. Sektörün en iyisi olan Başyazıcı firmamız fazlasıyla güvenilir bir firma olarak hizmet vermektedir. 
 
Ürünün 1. kalite olduğunu bilmeniz gerekir. Normal salama göre fıstıklı oluşu daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı ürün herkesin bütçesine uygun olarak satılmaktadır.

KARGOLAMA

 • Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek buz aküleriyle gönderilmektedir.
 • Aynı gün kargoluyoruz, lakin 4 iş günü termin süresi belirtiyoruz.
 • Ürünümüz fabrikamızdan direkt olarak temin edilmektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

 • Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
 • Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 • 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

TSE-HACCP-13001 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

TSE-İSO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi

TSE-İSO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

 

 

Başyazıcı Salam İspanyol
754,14 TL
Başyazıcı Salam Macar
266,62 TL
Başyazıcı Jambon Dana
1.250,35 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.