İçerik Menü

Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İADE PROSEDÜRÜ :

E-TİCARET KANUNLARI GEREĞİ GIDA ÜRÜNLERİNDE CAYMA HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR. AYRICA ÜRÜNLERDE HERHANGİ BİR PROBLEM DAHİLİNDE ÜRÜN DEĞİŞİMİ VEYA PARA İADESİ TARAFIMIZDAN SAĞLANMAKTADIR. ÜRÜN DEĞİŞİMİ VEYA PARA İADESİ TALEBİNDE BULUNMAK İSTERSENİZ ÜRÜNÜ YURTİÇİ KARGOYLA BAŞYAZICI ET ADIYLA KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ AYRICA BİZLERİ ARAYIP ÜCRET İADESİ VEYA ÜRÜN DEĞİŞİMİNİ BELİRTEBİLİRSİNİZ 0850 308 01 38 NUMARALI TELEFON VE WHATSAPP HATTINDAN TARAFIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

BOZULAN ÜRÜNLERİN GIDA MÜHENDİSLERİMİZ TARAFINDAN İNCELENMESİ ADINA ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE ÇÖPE ATMAYINIZ! ÜRÜNÜ KARŞI ÖDEMELİ OLARAK İADE ETTİĞİNİZ TAKDİRDE ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE PARA İADESİ SÜREÇLERİ BAŞLAYACAKTIR.


CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER :

ALICI aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz;

- Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

- Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

- Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

- Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

- Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.