%15

Başyazıcı Coğrafi İşaretli Evlik Parmak Sucuk (Acısız)

E1234644
0 Yorumlar
0.0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Daha Fazla Sucuk
273,75 TL
232,69 TL
Seçiniz :

Başyazıcı Parmak Sucuk Evlik Acısız

FERMENTE SUCUK İÇERİK BİLGİSİ

Dana eti, dana yağı, tuz, sarımsak, kırmızıbiber, kimyon, dekstroz, karabiber, stabilizör (E452), antioksidan ( E300), ve koruyucu (E250) ilavesi ile hazırlanmıştır.

E 452 Polifosfatlar

E 300 Askorbik asit

E 250 Sodyum nitrit

 

Ortama yaydığı harika kokusuyla Başyazıcı Fermente Acısız Evlik Parmak Sucuk, keyifle yenen bir yapıya sahiptir. Özellikle parmak olarak tabir edilen küçük yapısı birçok farklı pişirme tekniğine uygundur.

Pastırma ve mantı kadar Kayseri sucuk ürünleriyle de oldukça meşhur bir yerdir. Zaten bu harika sucuk Kayseri'nin en ilgi gören ürünlerinden birisidir. Hoş bir tada sahip olan parmak sucuk % 100 dana etinden meydana gelir.

Kayseri sucuk üretimini firmamız bünyesinde en iyi şartlar altında yapmaktayız. Buda en iyi ürünlerin sofralarınıza güvenle ulaşması anlamına gelir. Parmak sucuk kiloyla satıldığı için ürün miktar seçimini buna göre yapabilirsiniz.

Başyazıcı Fermente Acısız Evlik Parmak Sucuk, hijyenik şartlarda gerçek bağırsaklara dolum yapılarak hazır hale gelir.

Başyazıcı Acısız Fermente Evlik Parmak Sucuk

Sucuğun en güzel hali parmak türü olarak bilinmektedir. Parmak sucuğun çok fazla tercih edilen bir sucuk türü olduğunu herkes bilmektedir. Özellikle Başyazıcı markası ile parmak sucuğu zevkle tüketebilirsiniz. Mükemmel bir lezzette sahip olan Başyazıcı acısız fermante evlik parmak sucuk acısız olarak sunulmaktadır. 0 dana eti kullanılan bu sucuk parmak yapısıyla dikkat çekmektedir. 
 
Kayseri sucuk türlerinden olan acısız fermente evlik parmak sucuk Başyazıcı güvencesiyle tüketicilere ulaşmaktadır. Bundan dolayı bu harika sucuğu istediğiniz zaman keyifle tüketebilirsiniz. Hijyenik şartlarla üretimi yapılan bu sucuğun fiyatıda oldukça uygundur. Piyasada bu lezzette başka bir sucuk markası bulmak çok zordur. Başyazıcı ile doğal, temiz ve nefis bir acısız parmak sucuk yiyebilirsiniz.

KARGOLAMA

 • Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek buz aküleriyle gönderilmektedir.
 • Aynı gün kargoluyoruz, lakin 4 iş günü termin süresi belirtiyoruz.
 • Ürünümüz fabrikamızdan direkt olarak temin edilmektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

 • Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
 • Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 • 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

TSE-HACCP-13001 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

TSE-İSO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi

TSE-İSO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.