%15

Başyazıcı Coğrafi İşaretli Evlik Parmak Sucuk (Acılı)

E1234621
0 Yorumlar
0.0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Daha Fazla Sucuk
273,75 TL
232,69 TL
Seçiniz :

Başyazıcı Parmak Sucuk Evlik Acılı

FERMENTE SUCUK İÇERİK BİLGİSİ

Dana eti, dana yağı, tuz, sarımsak, kırmızıbiber, kimyon, dekstroz, karabiber, stabilizör (E452), antioksidan ( E300), ve koruyucu (E250) ilavesi ile hazırlanmıştır.

E 452 Polifosfatlar

E 300 Askorbik asit

E 250 Sodyum nitrit

 

Hijyenik koşullarda üretimi yapılan sucuklarımız gerçek bağırsaklara dolum yapılmakta ve son derece sağlıklı olmaktadır. % 100 dana eti kullanılarak yapılan parmak sucuk ürünlerimiz, tadı ile en doğal ve çarpıcı lezzetleri evinize ve sofranıza getirmektedir.
 
Herhangi bir koruyucu ya da alerjin içermeyen ürünlerimiz, doğal ortamlarda kaliteli ürünler kullanılarak satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda el değmeden yapılan özel paketleme teknikleri ile de son derece sağlıklı ve hijyenik kayseri sucuk kalitesini, tüketicilerimize sunmaktayız.
 
Organik ürünlerden yapılan parmak sucuk ürünlerimiz, dengeli yağ oranına sahip olmaktadır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen kayseri sucuk ürünlerimiz özel baharat çeşnileri ile de aroma olarak tatlandırılmaktadır. Bunun yanında üretim ortamları ve yöntemleri de son derece sağlıklı ve hijyenik olmaktadır.

Başyazıcı Acılı Fermente Evlik Parmak Sucuk

Sucuğun acılı ve parmak hali geniş kitlelerce çok sevilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise bu sucuğun harika eti, eşsiz baharatı ve muhteşem kokusu olmasıdır. Başyazıcı acılı fermente evlik parmak sucuk 250-500-750-1000 gramaj üzerinden satılmaktadır. Uygun fiyatı ile ilgi çeken bu sucuktan istediğiniz kadar alma şansınız vardır.

Kayseri sucuk ve buna benzer ürünler konusunda sevilen şehirlerden birisidir. Başyazıcı olarak en kaliteli ürünlerin firmamıza yer aldığı görülmektedir.
 
Acılı fermente evlik parmak sucuk yapımında dana eti kullanılmaktadır. Ayrıca üretim süreci sırasında sağlık koşulları göz önüne alınmaktadır. Lezzetli ve muhteşem sofralar hazırlamak için ideal bir sucuk çeşidi olduğunu bilmelisiniz. Herkesin damak zevkine uygun olan bu sucuktan kesinlikle memnun kalacaksınız.

KARGOLAMA

 • Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek buz aküleriyle gönderilmektedir.
 • Aynı gün kargoluyoruz, lakin 4 iş günü termin süresi belirtiyoruz.
 • Ürünümüz fabrikamızdan direkt olarak temin edilmektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

 • Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
 • Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 • 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

TSE-HACCP-13001 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

TSE-İSO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi

TSE-İSO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.