%15

Başyazıcı Blok Kavurma

E1234617
0 Yorumlar
0.0 Ortalama Puan
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Daha Fazla Kavurma
236,40 TL
200,94 TL
Seçiniz :

Başyazıcı Blok Kavurma

Bütün Ağırlığı : 2.000 gr

Dana kavurma lezzetine varmak isteyen kişiler Başyazıcı ürünleri ile taze ve mükemmel bir lezzete kavuşmaktadır. Hazırlanan paketlerde yer alan lezzet günün her saati tüketime uygun ürünlerden oluşmaktadır.
 
Kayseri kavurması hijyenik üretimi ve doğru paketleme teknikleri ile satışa çıkarılmaktadır. Dana kavurma ürünleri ile tazeliği hissetmek mümkün. Hazırlanan dana kavurma ürünlerinde tadını bozmayan ve daha leziz hale getiren baharatlar bulunmaktadır.
 
Kayseri kavurması ürünleri ile sofraların en lezzetli ürünlerine sahip olmak isteyen kişiler Başyazıcı ürünlerini satın almaktadır. % 100 dana eti ile hazırlanan bu kavurmalar bu şekilde ya da pişirilerek tüketilmektedir.
 
Hazırlanan tüm paketler katkı maddesiz ve doğal lezzet taşımaktadır. Kavurma blok çeşitlerinin tamamı Başyazıcı adresinde yer almaktadır.

Başyazıcı Blok Kavurma

Yendiği ortamda harika bir koku yayan blok kavurma lezzetli bir ürün olarak bilinmektedir. Ürünü seven ve sofrasında görmek isteyen kişiler Başyazıcı markasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Ayrıca bu ürünün sahip olduğu kaliteyi başka bir adreste bulma şansı çok düşüktür.
 
Başyazıcı Blok Kavurma firmamıza ait olan tesiste özel koşullarda üretilmektedir. Kayseri şehrinin sahip olduğu ün bu üründe fazlasıyla hissedilmektedir. Kayseri kavurma başta olmak üzere birçok üründe ilk tercih edilen şehirdir. Bunun nedeni ise üretim aşamalarında geleneksel yöntemlerin sıkça tercih edilmesidir.
 
Blok kavurmaya 250 gr, 500 gr, 750 gr veya 1000 gr olarak seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve eşsiz lezzetli olan bu kavurmayı sofranıza aldığınız için memnun olacaksınız.

KARGOLAMA

 • Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek buz aküleriyle gönderilmektedir.
 • Aynı gün kargoluyoruz, lakin 4 iş günü termin süresi belirtiyoruz.
 • Ürünümüz fabrikamızdan direkt olarak temin edilmektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

 • Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
 • Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 • 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.

KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

TSE-HACCP-13001 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

TSE-İSO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi

TSE-İSO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.