x
sadsad x
asdasd

Başyazıcı Fırsat Paketi - 1

Ürün Kodu :
159,90 TL
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Başyazıcı Ailesi olarak, sizleri, özel ürünlerimiz ile tanıştırmak isteriz.
  Ağzının tadını bilenlere özel fırsat paketimize bayılacaksınız.

  Paket İçeriği

  500 gr Mantı
  50 gr Seçme Pastırma                                                                                                200 gr Vakumlu Kangal Sucuk                                                                                      200 gr Vakumlu Kangal Sucuk                                                                                      350 gr Byz Kokteyl Sosis

  Başyazıcı Fırsat Paketi 1 

  Fırsat paketleri ürün çeşitliliği en fazla olan paketlerdir. Bu şekilde şarküteri kategorisinde yer alan tüm ürünlere hızlı ve tek pakette erişim sağlamak da kolay hale gelmektedir. Başyazıcı fırsat paketi 1 içerisinde sucuktan fümeye, kavurmadan sosise kadar pek çok ürün bulunmaktadır. Kayseri ürünleri altında hazırlanan bu paketler özenli paketleme süreci ile sofralarda yerini almaktadır. Ürünlerin tamamı korunaklı şekilde paketlenmektedir.

   

  Tüm ürünler fermente edilerek dış etkenlerden korunacak şekilde paketlenmektedir. Farklı ürünleri tek bir paket altında satın almak isteyen müşterilere özel şekilde fırsat paketleri hazırlanmaktadır. Bu paketler her ürünün farklı gramajlar halinde bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. Ürünlerin tamamı kayseri yöresinin lezzetini taşıma ve lezzeti asırlar boyunca devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.