x
sadsad x
asdasd

Başyazıcı Vakumlu Kangal Sucuk (200gr)

Ürün Kodu : 0301170530200
Siparişleriniz 3 İş Gününde Yurtiçi Kargoya Teslim Edilmektedir.
47,00 TL
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Screenshot_8.jpg (15 KB)

  KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

  Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

  TSE-HACCP-13001  Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-9000  Kalite Yönetim Sistemi
  TSE-İSO-EN-22000  Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-14000  Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

  BAŞYAZICI VAKUMLU KANGAL SUCUK 200 GRAM

  Başyazıcı Vakumlu Kangal Sucuk Dana Etinden üretilmiştir.

  Pişmiş olarak sofralarınızda gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz "Başyazıcı Isıl İşlem Görmüş Vakumlu Kangal Sucuk” tüm hijyenik şartlar yerine getirilerek ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu üretilmektedir.

  SUCUK
  Başyazıcı markası ile siz tüketicilerle buluşan ve sofraların vazgeçilmez bir tadı olan sucuğun üretimdeki yolculuğuna kaliteli et seçimi ile başlanmaktadır. Kendi çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz %100 yerli besi hayvanlarının etleri üretime aktarılarak, girdi kontrolleri ve analizleri yapılır. Mal kabul işleminden geçen baharatların ve diğer yardımcı maddelerin harmanlanarak oluşturulan hamurun, gerek geleneksel sucuk şeklinde doğal bağırsaklara, gerek kolajen kılıflara dolumu yapılarak iklimlendirme odalarında fermantasyon ve fırınlarda ısıl işlem sonucu istenilen yapı, renk, tat ve aroma oluşumu da sağlanarak ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu üretilmektedir.

  Başyazıcı Vakumlu Kangal Sucuk

  Mangalların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan vakumlu sucuk, paketlenmesi ile lezzetini içerisinde saklamaktadır. Üretilen tüm ürünler 1.sınıf kalite olarak satışa sunulmaktadır. Başyazıcı vakumlu kangal sucuk son kalite şarküteri ürünlerinden biridir. Kayseri sucuk ürünleri ile markanın patentli ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyat garantisi bulunan bu sucuk çeşitleri hem yemeklerde hem de mangal üzerinde pişirilmeye uygun şekilde üretilmektedir.

  %100 dana etinden üretilen vakumlu sucuk çeşitleri 250 gr'lık paketler ile satışa sunulmaktadır. Ustaların elinden çıkma tarifler ile baharatlandırılan bu vakumlu sucuk çeşitleri lezzeti devam ettirmektedir. Kalite ve fiyat bakımından en uygun ürünlerin yer aldığı sitemiz başyazıcı adı altında birbirinden farklı ve lezzetli şarküteri ürünleri hazırlayarak satış için uygun hale getirmektedir.

   

  KARGOLAMA
  Ürünümüz markanın fabrika ve üretim merkezinden direk olarak temin edilmektedir.

  Siparişleriniz gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda bile hiç bozulma olmayacak şekilde özel paketlenerek strafor ve buz aküsü ile gönderilmektedir.
  Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

  İstanbul teslim müşterilerimiz için saat 12.00 'a kadar verilen siparişlerde AYNI GÜN TESLİM seçeneği bulunmaktadır.

  SAKLAMA KOŞULLARI
  Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
  Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
  0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.