x
sadsad x
asdasd

Başyazıcı Efsane Parmak Sucuk (Coğrafi İşaretli) (500gr)

Ürün Kodu : 0303160410000-3
160,00 TL

500 gr

1000 gr

Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Screenshot_8.jpg (15 KB)
  EFSANE SUCUK ÇOĞRAFİ KONUM İŞARETİNE SAHİPTİR.
   
  çoğrafi konum.jpg (39 KB)

  Çoğrafi İşaret Nedir?

  Coğrafi işaret, tüketiciler için ürünün kaynağını, karakteristik özelliklerini ve ürünün söz konusu karakteristik özellikleri ile coğrafi alan arasındaki bağlantıyı gösteren ve garanti eden kalite işaretidir. Coğrafi işaret tescili ile kalitesi, gelenekselliği, yöreden elde edilen hammaddesi ile yerel niteliklere bağlı olarak belli bir üne kavuşmuş ürünlerin korunması sağlanır.

  Belirgin bir niteliği, ünü veya diğer özellikleri bakımından kökenin bulunduğu yöre, alan, bölge veya ülke ile özdeşleşmiş ürünü gösteren işarettir. Coğrafi işaretler, menşe adı ya da mahreç işareti olarak tescil edilir. Gıda, tarım, maden, el sanatları, sanayi ürünleri coğrafi işaret tesciline konu olabilir.

  KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ

  Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.

  TSE-HACCP-13001 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi
  TSE-İSO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-14000 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi


  BAŞYAZICI EFSANE KANGAL SUCUK
  Efsane Parmak Sucuk 100% Dana Etidir.
  Özel baharat çeşnileriyle tatlandırılmış, Başyazıcı'ya özel sucuk çeşitidir.
  Hijyenik koşullarda üretilen sucuklarımızda gerçek bağırsaklara dolum yapılmaktadır.
  Koruyucu ve Alerjin İçermez
  Yağ oranı en fazla %40 dır.
  Özel vakumlu ambalajlarda paketlenir.

  Başyazıcı Efsane Parmak Sucuk (Coğrafi İşaretli)

   

  Sofraların olmazsa olmazı olan sucuğun en iyisi Başyazıcı ile evlerinize gelmektedir. Efsane parmak sucuğun coğrafi işaretli olduğunu bilmelisiniz. Bundan dolayı bu sucuğu denemeniz lazımdır.

   

  Başyazıcı efsane parmak sucuk (coğrafi işaretli) yarım kiloluk ve 1 kg'lık ambalaj ile satılmaktadır. Buna göre seçim yaparak dilediğiniz kadar efsane parmak sucuktan sipariş edebilirsiniz. Fiyat olarak piyasada bu kalitede ürün bulma şansınız yoktur. Çünkü Başyazıcı kendi ürettiği sucukları direkt olarak tüketici ile buluşturmaktadır.

   

  Kayseri sucuk üretiminde dana eti kullanılmaktadır ve ürünlerin hepsi sağlık standartlarına uygundur. Efsane parmak sucuk özel bir ürün olduğu için son derece ilgi çekicidir. Coğrafi işarete sahip olan bu üründe geleneksel bir lezzeti hissetme şansınız son derece yüksektir.

   

   

     SUCUK
  Başyazıcı markası ile siz tüketicilerle buluşan ve sofraların vazgeçilmez bir tadı olan sucuğun üretimdeki yolculuğuna kaliteli et seçimi ile başlanmaktadır. Kendi çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz %100 yerli besi hayvanlarının etleri üretime aktarılarak, girdi kontrolleri ve analizleri yapılır. Mal kabul işleminden geçen baharatların ve diğer yardımcı maddelerin harmanlanarak oluşturulan hamurun, gerek geleneksel sucuk şeklinde doğal bağırsaklara, gerek kolajen kılıflara dolumu yapılarak iklimlendirme odalarında fermantasyon ve fırınlarda ısıl işlem sonucu istenilen yapı, renk, tat ve aroma oluşumu da sağlanarak ustalığın teknoloji ile buluşturulması sonucu üretilmektedir.

  KARGOLAMA
  Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir.
  Ürünümüz markanın fabrika ve üretim merkezinden direk olarak temin edilmektedir.
  Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

  Siparişleriniz gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda bile hiç bozulma olmayacak şekilde özel paketlenerek strafor ve buz aküsü ile gönderilmektedir.
  İstanbul teslim müşterilerimiz için saat 12:00 'a kadar verilen siparişlerde AYNI GÜN TESLİM seçeneği bulunmaktadır.

  SAKLAMA KOŞULLARI
  Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
  Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
  0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.