x
sadsad x
asdasd

Başyazıcı Vakumlu Kavurma (100gr)

Ürün Kodu : 0201150230100
41,75 TL
Not
:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Screenshot_4.jpg (16 KB)
  KALİTE STANDARTLARI ve TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ
  Sizlere sunulan bütün ürünlerimiz üretici firmaların garantisi altındadır. Sitemizde yer alan bütün ürünler 1.sınıf ve kalite olup aşağıdaki kalite belgelerine sahip Başyazıcı markalarımız tarafından üretilmektedirler.
  TSE-HACCP-13001  Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-9000  Kalite Yönetim Sistemi
  TSE-İSO-EN-22000  Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi
  TSE-İSO-EN-14000  Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
   
   
  BAŞYAZICI TENEKE KAVURMA 100 Gr
  1.Kalite üründür.
  %100 Dana Etidir.
  Kuşbaşı doğranan dana etleri usta eller tarafından kavrulur.
  KAVURMA
  Osmanlı mutfağından gelen o kavrulmuş et kokusunu Başyazıcı size kavurma olarak üretmektedir. Özenle seçilen etleri, yüksek ısıda, kavurma kazanlarında pişirilmesi sonucu elde edilerek, siz müşterilerimize sağlıklı, leziz ve tüketimi gayet pratik bir ürün olarak sunmaktadır. Kahvaltıda, yemeklerde ve hatta tostta bile kullanabileceğiniz bir üründür.

  Başyazıcı Vakumlu Kavurma

  Başyazıcı kavurmaları vakumlu paketleme ile dayanıklılığı uzun süre korumaktadır. Hazırlanan paketlemeler içerisinde ürünün dayanıklılığı da arttırılmaktadır. Başyazıcı vakumlu kavurma çeşitleri sofralardan eksik olmayan et ürünlerinden biridir. Hijyen şartları göz önünde bulundurularak üretilen ve paketlenen bu kavurmalar sağlıklı gıda patenti almıştır. Üretimimizde olan tüm ürünler sağlık açısından oldukça faydalıdır. Protein alımını desteklemektedir.

  Kayseri kavurma yöresel lezzetlerden biri olarak üretilmektedir. Özellikle bu bölgede yaygın olarak kullanılan malzemelerden üretilen kavurma lezzeti ile tüketimi kolay hale getirmektedir. Sabah sofralarının aranan yüzü olan kayseri kavurması ile sağlıklı beslenmek mümkündür. Yağ ve protein oranı dengelenmiş ürünler arasına giren kayseri kavurması hafifliği ile gün boyu tokluk hissi oluşturmaktadır. Ürünlerimiz sitemiz içerisinde satışa sunulmaktadır.

  KARGOLAMA

  Gerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir.

  Ürününüz en geç 2 iş gününde adresinize teslim olacaktır.
   
   
  SAKLAMA KOŞULLARI
  Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir.
  Ürünlerimiz vakumla ambalajlanmış şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır.
  0ºC ile +4ºC  arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.